عملیات تعویض و نصب پایه ها و چراغ های روشنایی بلوار آیت الله رفسنجانی آغاز شد

معاونت امور شهری و زیباسازی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از تعویض و نصب پایه های روشنایی بلوار آیت الله رفسنجانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، غفار آقازاده با اعلام این خبر  اظهار داشت: اهمیت روشنایی در بلوارهای شهری نه تنها از جنبه ایجاد حس امنیت در شب، بلکه یکی از ملزومات این مکان ها به جهت ایجاد دید بهتر به فضاهای داخل بلوار، نشان دادن فضاهای دلنشین و تمرکز بر روی آن ها و همچنین نیاز به روشنایی در شب جهت سهولت عبور ومرور شهروندان در بلوارها است.
وی در ادامه افزود: به منظور تأمین روشنایی این بلوار و رفاه حال شهروندان در بهره گیری از فضای سبز موجود در شب، با تلاش واحد زیبا سازی معاونت امور شهری، عملیات تعویض و جانمایی پایه های روشنایی در بلوار آیت الله رفسنجانی به منظور تأمین روشنایی مناسب انجام شد.

آقازاده در خصوص تعداد این پایه های  روشنایی اعلام کرد : تعداد 120 عدد چراغ به طول 11 متر برای ایجاد روشنایی در این بلوار نصب می شود.

وی بیان داشت: این اقدامات با هدف زیباسازی سیما و منظر شهری، تأمین نور مناسب و روشنایی بلوار در شب صورت می گیرد، بنابراین با انجام چنین اقداماتی ضمن زیباسازی و تأمین روشنایی بلوار و معابر شهری، شهروندان از جلوه زیبا و مطلوب سیمای شهر بهره مند می شوند.

وی در خاتمه افزود: در حال حاضر این پروژه از 20 دی ماه به صورت شبانه روزی در حال اجرا می باشد و تلاش می کنیم ظرف مدت یکماه عملیات نصب این پایه های روشنایی خاتمه یافته و مورد بهره برداری قرار گیرد.