بازدید سرزده مدیرعامل شرکت عمران آب و خدمات کیش از روند پیشرفت پروژه های شهری

ابوالفضل طیبی در بازدید از وضعیت پیشرفت پروژه های شهری، بر تسریع در اجرای با کیفیت تاکیدکرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، با توجه به تنوع و وسعت فعالیتهای عمرانی، زیربنایی و زیباسازی شهری که در حال حاضر در دست اجرا است ابوالفضل طیبی در بازدیدی سرزده از روند فعالیت و تکمیل پروژه ها دیدن کرد.
مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در این بازدید با بیان اینکه تلاش این شرکت توسعه شهری پایدار جزیره کیش است گفت : در اجرای پروژه های شهری وزیربنایی نگاه ما، نگاه بلندمدت است و با رویکرد یک شهر گردشگری برای توسعه شهری جزیره کیش برنامه ریزی می کنیم.
وی با اشاره به طرح مدیریت وساماندهی سواحل که با دستور دکتر مظفری و به همت شرکت عمران، آب و خدمات کیش برای اولین بار در جزیره کیش اجرا شده است افزود: طرح توسعه مناطق ساحلی کیش به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شهری دارای وجوه و زوایای بسیاری است که احداث مسیرهای مجزای ساحلی ویژه پیاده روی و تردد خودرویی به همراه بهسازی پیست دوچرخه در سراسر جزیره ، بهسازی وضعیت روشنایی معابر و سواحل، محوطه سازی و فضای سبز زیبا، بهره گیری از مبلمان شهری مناسب و بسیاری اقدامات دیگر شامل پروژه های زیرسازی و روسازی در کنار زیباسازی فضاهای ساحلی و نصب المانهای هنری و ارزشمند از اقداماتی است که در این طرح در بخش های مختلف جزیره کیش در حال انجام است.
به گفته طیبی در این طرح تمامی بخش های ساحلی که دارای نواقص و نیازهای شهری و خدماتی است در دستوز بهسازی و ساماندهی قراردارند.
طیبی در این بازدید از ساماندهی و بهسازی معابر، شبکه‌ی روشنایی شهر حریره، احداث پیاده راه ۴ کیلومتری در محور ساحلی کرانه، پروژه جمع آوری آبهای سطحی میدان ساحل ، طرح توسعه پیاده راه گذر هنرمندان جزیره کیش و احداث مجموعه زمین های ورزش های ساحلی کیش که شامل 4 زمین فوتبال ساحلی – والیبال ساحلی ، هندبال ساحلی و زمین ورزش های بومی محلی است دیدن کرد.
شایان ذکر است این پروژه ها  تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسند.