استمرار فعالیت میز خدمت شرکت عمران آب و خدمات کیش

سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش از ادامه فعالیت میز خدمت شرکت عمران آب و خدمات کیش خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، حمید رضا طبی مسرور سرپرست معاونت معماری و شهرسازی این شرکت اظهار داشت: میز خدمت این شرکت که یکم تیر در پی وقوع زمین لرزه های این جزیره به منظور ارائه مشاوره های مهندسی به شهروندان تشکیل شده بود ، در راستای ارتقای سطح ایمنی ساختمان ها در حین ساخت  ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه تا کنون ۴۰ نفر از ساکنان کیش و صاحبان ساختمان های مسکونی، خدماتی و اداری از خدمات مشاوره و مهندسی این میز خدمت بهره مند شده اند افزود: ارائه خدمت به هموطنان اعم از ساکنان کیش ،  سرمایه گذاران و گردشگران و تداوم این خدمات وظایف قانونی ما است و منحصر به زمان وقوع زلزله  نیست.
طبی مسرور یادآور شد:  همه شرکت ها و ساکنان کیش می توانند با مراجعه به همکاران فعال در طرح میز خدمت از خدمات فنی مهندسی و مشاوره ای در راستای سالم سازی فضاهای شهری بهره مند شوند.
وی گفت: همچنین طبق تصمیم اعضای هیات مدیره شرکت عمران، آب و خدمات در حال رفع نواقص این میز خدمت هستیم و تلاش می شود در کنار افزایش خدمات آن در تمام حوزه های مدیریتی این شرکت، امکان ارائه خدمات به صورت  غیر حضوری نیز فراهم شود.