تدابیر ویژه شرکت عمران برای ضدعفونی روزانه ناوگان حمل ‌و نقل شهری جزیره

شرکت عمران آب و خدمات منطقه آزاد کیش برنامه ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری را به صورت مستمر و روزانه اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، بنابر تصویب شورای سلامت کیش، ناوگان حمل و نقل شهری جزیره روزانه در دو نوبت توسط کارشناسان ضدعفونی می‌شوند.
حمید پاشاکی مدیر حمل و نقل شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: با توجه به فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی و تعیین نقاط مختلف جهت انجام این مهم، تمامی خودروهای فعال بصورت روزانه ضد عفونی می شوند.
وی افزود: رانندگان مربوطه نیز ملزم به استفاده از ماسک و رعایت بهداشت فردی در جهت اجرای ضوابط بهداشتی هستند و نظارت کامل در این خصوص توسط گشت های واحد نظارت این مدیریت انجام می شود.
مدیر حمل و نقل تصریح کرد: بازار سفین (عربها)، روبروی تالار شهر بازار مرجان و فرودگاه کیش مکان های ضدعفونی سرویس حمل و نقل درون شهری جزیره کیش هستند که در دو شیفت صبح و عصر از ساعت 8:00 الی 12:00 و 16:00 الی 21:00 بطور مستمر در حال انجام است.
وی نظارت و مسئولیت پذیری مدیران آژانس های تاکسی و مینی بوس رانی و همکاری بیشتر با مدیریت حمل و نقل عمومی کیش را در ارتقاء سطح خدمات و کاهش تخلفات ضروری دانست.
شایان ذکر است، ساکنان و گردشگران کیش می توانند از طریق سامانه 141 و یا تماس با شماره تلفن های 44423413-076 و 44420086-076 انتقادات و پیشنهادات خود را با مسئولان حمل و نقل عمومی کیش مطرح کنند