از 31 همکار بازنشسته شرکت عمران آب و خدمات تجلیل شد

سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه های شرکت دانست و بر تلاش در جهت افزایش رضایتمندی و بهبود شرایط رفاهی همکاران بازنشسته تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات ، محسن نظر پور در مراسم تجلیل از 31 همکار بازنشسته این شرکت که عصر شنبه 17 اردیبهشت با حضور مسئولان و شماری از همکاران بازنشسته در سالن رازی مرکز همایش ها برگزار شد با اشاره به اینکه تقدیر از زحمات بازنشستگان وظیفه اخلاقی مدیران است اظهار داشت: ترویج فرهنگ قدردانی موجب حفظ انگیزه کارکنان شده و فضای همدلی را در ادارات تقویت می کند.
وی با بیان اینکه  بازنشستگی مرحله مهمی در زندگی افراد است افزود: افراد در این سن به دلیل مسئولیت های متعدد هزینه های بیشتری را متحمل می شوند و ما باید برای جبران تلاش 30 ساله آنان تمام توان خود را بکار بگیریم .
محسن نظرپور تاکید کرد: ما در شرکت عمران ، آب و خدمات کیش بدنبال راهکارهایی هستیم تا در چار چوب قوانین امکان بهبود وضعیت معیشتی همکاران و افزایش رضایتمندی آنان فراهم شود.
بابک خالقی معاون مالی و اداری شرکت عمران، آب و خدمات نیزبا اشاره به اینکه برگزاری مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته رویکرد جدید شرکت است اظهار داشت: ترویج فرهنگ قدردانی و سپاس از تلاش های همکاران بازنشسته عمل پسندیده ای است که سبب می شود همکاران با خاطری خوش این مرحله جدید بازنشستگی را آغاز کنند. 
معاون مالی و اداری شرکت تصریح کرد: از 31 همکار بازنشسته 7 نفر در مرکز ورزش فعالیت می کردند و 23 نفر نیز در بخش های مختلف شرکت از جمله آتش نشانی، اداره نقلیه ، خدمات شهری ، فضای سبز ، حمل و نقل، مالی و اداری و اجرائیات مشغول بکار بودند.
خالقی افزود: با توجه به اینکه بیشترین آمار بازنشستگی مربوط به اداره آتش نشانی بود، با پیگیری های انجام شده مجوز جذب 12 نیروی جدید از طریق آزمون های متعدد صادر شده است. 
در این مراسم همکاران بازنشسته نیز در فضایی صمیمی درخواست های خود را با سرپرست شرکت عمران ، آب و خدمات مطرح کردند. 
توجه به شرایط اقتصادی و تلاش برای تامین رفاه بازنشستگان در روند محاسبه مزایا و  سنوات، همکاری در جهت تاسیس کانون بازنشستگان و بهره مندی از تجارب و تخصص همکاران عضو این کانون و اولویت جذب فرزند همکاران در سیستم اداری در صورت انطباق رشته تخصصی آنها با نیازمندی های شرکت و صدور مجوزهای قانونی از دیگر مواردی بود که همکاران بازنشسته مطرح کردند.
در پایان نیز با اهدای لوح و هدایا از همکاران بازنشسته تقدیر شد.