آتش نشانی کیش  به لوازم جدید حفاظت فردی مجهز شد

مدیر بحران و پدافند غیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش از خرید تجهیزات جدید حفاظت فردی برای آتش نشانان جزیره کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، مسعود احمدی با اشاره به تجهیز امکانات برای پرسنل آتش نشانی این جزیره با دستور ابوالفضل طیبی مدیرعامل این شرکت گفت: این اقلام شامل لباس، دستکش و پوتین عملیاتی مقاوم به حریق است و شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش با هدف افزایش کارایی نیروی های عملیاتی آتش نشانی نسبت به خرید تجهیزات حفاظت فردی با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا اقدام نموده است.
مدیر بحران و پدافند غیر عامل این شرکت افزود: سرعت، دقت و داشتن تجهیزات و امکانات از ضرورت های موفقیت در آتش نشانی و ایفای وظیفه آتش نشانان در عملیات ها است به همین دلیل تلاش شده است با تامین این تجهیزات نسبت به ارتقا امکانات آتش نشانان کیش و افزایش ایمنی و خدمات دهی در این حوزه اقدام شود.
وی با بیان اینکه آموزش و آگاه سازی مردم و جامعه نقش مهمی در پیشگیری از حوادث دارد، عنوان کرد: نکته مهم در پیشگیری از حوادث، آموزش و آگاه‌سازی مردم است، شغل آتش‌نشانی شغلی است که به صورت مستقیم با جان مردم در ارتباط است و با توجه به اهمیت سرعت عمل آتش نشانان در زمان وقوع حوادث، به روز رسانی تجهیزات این حوزه از ضرورت های توسعه شهری است.
گفتنی است سری دوم این تجهیزات نیز در آینده نزدیک خریداری خواهد شد.