آتش نشانان کیش چهار نفر را از حریق نجات دادند

رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: ماموران این اداره صبح امروز چهار نفر را از حریق در یک واحد خدماتی نجات دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات : سهراب رضایی رئیس اداره آتش نشانی کیش با بیان اینکه ساعت پنج بامداد امروز یکشنبه دوازدهم تیر آتش سوزی در یک واحد خدماتی  به آتش نشانی اعلام شد  افزود: به محض اعلام  ماموریت سه دستگاه اطفای حریق و ۱۵ آتش نشان به محل اعزام شدند.

رییس اداره آتش نشانی کیش گفت: ماموران پس از رسیدن به محل همزمان با عملیات کنترل آتش چهار نفر از کارکنان این واحدخدماتی را که در بین آتش گرفتار شده بودند از دامان حریق نجات دادند.

رضایی افزود: ماموران آتش نشانی پس از آن با ۲ ساعت عملیات اطفا، موفق به مهار حریق شده و پس از صورتجلسه شرح حادثه به ایستگاه های خود بازگشتند.

رضایی با بیان اینکه علت این آتش سوزی هم اکنون در دست بررسی است اظهار داشت: ساعاتی بعد از عملیات اطفا،  به علت بروز دود ماموران آتش نشانی مجدد به محل اعزام شدند و جهت افزایش ایمنی برخی علمیات ها را تکرار کردند.

لازم به ذکر است رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت به همراه اعضای هیات مدیره با حضور در محل از نزدیک در جریان این حادثه قرار گرفته و از زحمات آتش نشانان پرتلاش کیش قدردانی کردند.