توقف پلاک گذاری موتورهای شارژی از شهریور

رییس پلیس راهور کیش از اجرای مصوبات شورای ترافیک و اتمام طرح پلاک گذاری موتورهای شارژی تا پایان مرداد خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، سرهنگ مهدی توانگر رییس پلیس راهور کیش با اشاره به ضرورت حفظ شاخص های مهم فضای ترافیکی کیش با هدف ایجاد  فضایی امن برای تردد ساکنان و گردشگران گفت: طبق مصوبه شورای ترافیک کیش طرح پلاک گذاری موتورهای شارژی تا پایان مرداد امسال به اتمام می رسد.

مهدی توانگرتصریح کرد: مالکان موتورهای شارژی تنها تا پایان مرداد فرصت دارند برای دریافت پلاک به مرکز ویژه پلاک گذاری شرکت عمران، آب و خدمات واقع در فرهنگسرای مرکزی کیش مراجعه کنند.

به گفته مهدی توانگر پس از پایان مهلت مقرر امکان پلاک گذاری نبوده و طبق ضوابط از تردد موتورهای فاقد پلاک در معابر کیش نیز جلوگیری خواهد شد.

غفار آقازاده معاون خدمات شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات نیز با بیان اینکه طرح پلاک گذاری موتورهای شارژی با هدف ساماندهی و ایجاد نظم و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای راکبان موتورهای شارژی از آذر سال گذشته در واحد پلاک گذاری این شرکت آغاز شد و تا پایان مرداد ادامه دارد، اظهار داشت: از ابتدای این طرح تا کنون 5 هزار و 500 موتور پلاک گذاری شده است .

وی افزود: پس از آغاز این طرح نیز در راستای تکریم ارباب رجوع و پیشگیری از ازدحام جمعیت و شیوع کرونا سامانه ثبت نام برای دریافت پلاک ایجاد شد و متقاضیان با مراجعه به این سامانه، نام نویسی کرده و پس از ارسال مدارک مورد نیاز برای همکاران ما و دریافت پیامک، در تاریخ مقرر  برای دریافت پلاک و تایید کارشناس پلیس راهور به مرکز پلاک گذاری مراجعه می کنند.