افزایش بیش از دوهکتار فضای سبز در مصلای بزرگ کیش

شرکت عمران آب و خدمات کیش ، در راستای زیبا سازی محوطه مصلی ، اجرای عملیات کاشت نخل و فضای سبز تازه را در این مجموعه آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات ، در بازدید عبدالنبی شرفی به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش ، علی عرب معاون عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از معاونان شرکت از مصلای بزرگ کیش  ، مقرر شد واحد فضای سبز شرکت ،  با هدف زیباسازی محوطه فضای های خالی اطراف بنا ، حدود ٢ هکتار  به کاشت درختان بومی نظیر نخل و درختان میوه اختصاص دهد تا فضای دلنشین و زیبایی در این مجموعه فرهنگی و مذهبی ایجاد شود.
استفاده از درختان سازگار با معماری و طبیعت جزیره کیش و جنوب کشور مانند انواع نخل های تزیینی و درخچه های بومی از جمله برنامه های شرکت عمران ، آب و خدمات برای بهسازی فضای سبز این مجموعه است.
گفتنی است مصلای کیش در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع با زیر بنای 5 هزار متر مربع در میدان غدیر این جزیره احداث شده و این مجموعه دارای بخش‌های مختلفی از جمله ساختمانهای آموزشی وحوزه علمیه برادران و خواهران، سردرب وسالن مطالعه مرکزی، کتابخانه و بخش های خدماتی است.