ارتقای امکانات و تجهیزات مصلای بزرگ کیش

امام جمعه کیش با تقدیر از حمایت مسئولان کیش درجهت تقویت فعالیت های مذهبی و فرهنگی بر ضرورت ارتقای امکانات مصلای کیش تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران،آب و خدمات ، محسن نظرپور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت ظهر امروز شنبه ۲۲ مرداد با حضور امام جمعه کیش و معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مدیران از مصلای بزرگ کیش بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در این بازدید با بیان اینکه دغدغه مسئولان سازمان و شرکت عمران، آب و خدمات در زمینه تقویت فعالیت های مذهبی و حمایت از ساخت و تجهیز فضاهای فرهنگی قابل تقدیر است خواستار تسریع روند تکمیل تجهیزات و امکانات مصلای کیش شد.

بر اساس این گزارش ارتقای سیستم صوتی، کامل شدن روند ساخت گنبد ، عایق بندی دربهای ورودی شبستان و راه اندازی انشعاب آب این مجموعه از جمله مواردی بود که در این بازدید عنوان شد.

محسن نظرپور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات نیز ضمن بررسی شرایط شبستان مصلی ، اظهار داشت: با توجه به ضرورت تامین شرایط مطلوب برای حضور ساکنان و گردشگران در مراسم و آیین های مذهبی ، ارتقای امکانات و تجهیزات مصلای بزرگ کیش در دستور کارقرارگرفته و بسرعت اجرایی خواهد شد.

نظرپور افزود: پس از برگزاری مناقصه جهت رفع نواقص و تکمیل تجهیزات و امکانات مصلی و محوطه سازی تا دوماه آینده روند تکمیل و ارتقای امکانات مصلی آغاز خواهد شد.

سعید پورزادی معاون عمرانی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش نیز با تاکید بر تسریع فعالیت های عمرانی و استفاده از پیمانکاران مجرب در جهت بهبود کیفیت فعالیت های عمرانی اظهار داشت: سازمان با هدف ایجاد فضای مطلوب فعالیت های مذهبی ، تامین مالی این طرح را در اولویت قرارداده و تلاش می کند ضمن کوتاه سازی فرایندها ، بخش خصوصی مجرب و توانمند برای تکمیل تجهیزات و اتمام ساخت مصلی بکارگرفته شود.

معاون عمرانی سازمان تصریح کرد : با هدف اجتناب از دوباره کاری و مدیریت منابع مالی بر استفاده از مصالح مرغوب و سازگار با شرایط اقلیمی کیش و استانداردسازی فعالیت مجریان این مجموعه نظارت می شود.