آماده‌سازی سه طرح عمرانی در کیش پیش از موعد مقرر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید مجدد از زمین‌های هاردکورت‌ تنیس، ساختمان جدید دادگستری و تصفیه‌خانه مرکزی کیش، از پیشرفت این طرح ها ابراز رضایت کرد .

به گزارش روابط ‌عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات کیش ، مهدی کشاورز مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش صبح امروز سه شنبه 6 اردیبهشت در بازدید مجدد از ساختمان جدید دادگستری، با ابراز رضایت از پیشرفت روند ساخت این مجموعه اظهار داشت: روند احداث ساختمان جدید دادگستری کیش طبق زمان‌بندی تعیین شده پیش رفته و تا ۳۱ام شهریوربه بهره‌برداری می رسد.
رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، در بازدید از تصفیه‌خانه شمال با اشاره به اینکه در آستانه عقد قرار داد برای تجهیز مدول دوم هستیم از راه‌اندازی این مدول و افزایش حجم پنج هزار مترمکعبی این تصفیه خانه خبر داد.
وی همچنین بر نحوه صحیح و استاندارد نگهداری تجهیزات تصفیه‌خانه، به ویژه در ایام کم‌ترافیک مسافری تاکید کرد.
محسن نظرپور سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش نیز در این بازدید با اشاره به  ضرورت افزایش زیر ساخت های تصفیه فاضلاب برای پاسخگویی به نیاز جزیره در ایام پرتردد همانند نوروز ، بر پیش‌بینی و افزایش ظرفیت این مجموعه به حجم ۲۰هزار مترمکعب اشاره و تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی حضور بالای گردشگر در کیش، حوزه فاضلاب در طرح جامع، بازنگری شده است.
بر اساس این گزارش، بتن‌ریزی و عملیات اجرایی مدول دوم تصفیه‌خانه کیش، اسفند ۱۴۰۰ به اتمام رسیده است.
گفتنی است زمین هاردکورت تنیس نیز از جمله طرح های عمرانی شرکت عمران ، آب و خدمات است که  عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و آماده‌ی بهره‌برداری است. مدیرعامل سازمان در بازدید دهم فروردین، درخصوص لزوم آماده‌سازی این مجموعه تا پیش از خردادماه، دستور جدی صادر کرده بود.