بهسازی وزیباسازی ساحل مرجان به همت معاونت امورشهری ومحیط زیست شرکت عمران، آب وخدمات کیش

غفار آقازاده گفت: عملیات بهسازی فضای ساحل، فضای سبز و تعمیر، مرمت و رنگ آمیزی آلاچیق ها و مبلمان شهری ساحل مرجان با هدف افزایش زیباییهای شهری کیش درحال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، معاون امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات از اجرای طرح بهسازی و رنگ آمیزی جدول ها و آلاچیق ها، مبلمان شهری و فضای سبز  ساحل مرجان در راستای خدمت رسانی به شهروندان و گردشگران خبر داد.

مهندس آقازاده با بیان اینکه سواحل کیش همواره یکی از مکانهای پرتردد برای گذران اوقات فراغت شهروندان وگردشگران است افزود: حفظ وافزایش زیبایی های منظر شهری یکی از بخش های کاری معاونت امورشهری ومحیط زیست شرکت عمران، آب وخدمات کیش است و دراین خصوص علاوه بر ایجاد جاذبه ها والمانهای جدید، رسیدگی به بهداشت وپاکیزگی محیط شهری، حفظ وتوسعه فضای سبز و بسیاری اقدامات دیگر در حوزه شهری با انجام بهسازی وزیباسازی مبلمان شهری، آلاچیق ها و امکانات خدماتی در فضاهای عمومی، معابر وسواحل تلاش می کنیم نشاط اجتماعی افزایش یابد .

وی تصریح کرد: درکنار بهسازی و بازسازی، رنگ آمیزی مبلمان شهری نیز با ایجاد تغییرات مثبت، فضاهای شهری را دگرگون ساخته و شادابی ونشاط اجتماعی را درپی دارد.

گفتنی است  عملیات بهسازی، ساماندهی و زیباسازی فضاها و منظر شهری در محدوده ساحل مرجان از ابتدای ماه جاری آغاز شده است و ظرف 20 روز آینده به اتمام می رسد.

شایان ذکر است این عملیات برای دیگر سواحل ومعابر شهری کیش نیز اجرا می شود.