معارفه مهندس مقدس زاده به عنوان معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حکم انتصاب علی مقدس زاده به عنوان معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش به وی اعطا شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت عمران، آب وخدمات منطقه آزاد کیش، طی مراسمی با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، علی مقدس‌زاده به عنوان معاون اقتصادی وسرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش و سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات معارفه شد.

در این مراسم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بابیان اینکه بحران کرونا تمام دنیا و جزیره کیش را تحت تاثیر خود قرار داده است، گفت: برای پیشگیری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح جزیره کیش، اقدامات مورد نیاز و ضروری را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم از این بحران با موفقیت عبور کنیم.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، آثار و تبعات شیوع ویروس کرونا بر فعالیت حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را طولانی مدت برشمرد و افزود: برای گذر از این بحران، برنامه‌ریزی «پسا کرونا» در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

وی درادامه بر اهمیت اقدامات و فعالیت های شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش اشاره داشت و عنوان کرد: نمود و آثار فعالیت‌های این شرکت نشان‌ دهنده تحولات بزرگی در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کیش بود و کارهای بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.

مظفری خاطرنشان کرد: علی‌رغم اهمیت این موضوع، علی مقدس‌زاده ضمن پذیرفتن مسئولیت معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش به‌ عنوان عضو هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش نیز فعالیت خود را ادامه می دهد تا بتوانیم از این مرحله با موفقیت عبور کنیم.

دراین نشست علی مقدس‌زاده معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش هم با اشاره به انسجام، هماهنگی و همدلی موجود در مجموعه سازمان گفت: تعاملات خوب درون سازمانی میان حوزه‌های مختلف باعث شده است که یک ارتباط بسیار خوب و مثال‌زدنی با بدنه اجتماعی کیش مانند  سرمایه‌گذاران، تجار، نهادهای اجرایی، اجتماعی  و معنوی  بر قرار شود.

گفتنی است در پایان این جلسه ، حکم انتصاب علی مقدس زاده به عنوان معاون اقتصادی وسرمایه گذاری توسط غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اعطا شد.