شرکت عمران ،آب و خدمات کیش اعلام کرد:

خودروهای پویش حمل و نقل رایگان مهر کیش مسافران را رایگان در سطح جزیره جابجا می کنند.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات کیش ، خودروهای مشارکت کننده در پویش حمل و نقل رایگان مهر کیش برچسب ویژه این پویش را نصب کرده و ساکنان و گردشگران  را رایگان در سطح جزیره جابجا می کنند.

تاکسی های اینترنتی نیز از طریق نرم افزار اسنپ ارائه خدمت کرده و بنابر روال معمول این شرکت ، پس از ثبت تقاضای سرویس، مشخصات راننده و شماره پلاک و نوع خودرو به همراه قیمت برای فرد متقاضی ارسال می شود .

بر اساس این گزارش، روابط عمومی این شرکت با تاکید بر اینکه افرادی که بدون نصب برچسب خودرو و با دریافت مبالغی بیش از میزان مصوب با عنوان کرایه ، مسافران را جابجا می کنند جزو پویش حمل و نقل رایگان مهر کیش نیستند از ساکنان و گردشگران کیش خواست تا در صورت مشاهده این موارد با ارائه شماره خودرو و مبلغ پرداخت شده از طریق سامانه 137 و 141شرکت عمران ؛ آب و خدمات کیش مسئولان حمل و نقل منطقه را از بروز تخلفات آگاه سازند.

همچنین برای گرفتن تاکسی اینترنتی تنها از طریق نصب این نرم افزار بر روی گوشی های همراه و اعلام تقاضای سرویس این خدمات را دریافت کنند.  

لازم به ذکر است در پی تحصن جمعی از رانندگان تاکسی که سرویس حمل و نقل شهری را در جزیره کیش مختل کرده بود جمعی از ساکنان کیش و کارکنان شرکت عمران ،آب و خدمات با ایجاد پویش حمل و نقل رایگان کیش مهر با خودروهای شخصی گردشگران و ساکنان را در نقاط مختلف رایگان جابجا کردند.