اطلاعیه در راستای تسریع بکارگیری نرم افزارهای بومی در طرح هوشمندسازی سیستم حمل و نقل عمومی


به استحضار کلیه ساکنان و گردشگران محترم جزیره زیبای کیش می رساند با دستور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در راستای تسریع بکارگیری نرم افزارهای بومی در طرح هوشمندسازی سیستم حمل و نقل عمومی، اپلیکشن «تا کیش» نیز از امروز شنبه 22 آذرماه 1399 مجوز فعالیت خود در جزیره کیش دریافت کرد.

به استحضار کلیه ساکنان و گردشگران محترم جزیره زیبای کیش می رساند با دستور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در راستای تسریع بکارگیری نرم افزارهای بومی در  طرح هوشمندسازی سیستم حمل و نقل عمومی، اپلیکشن «تا کیش» نیز از  امروز شنبه 22 آذرماه 1399 مجوز فعالیت خود در جزیره کیش دریافت کرد.
این اپلیکیشن پس از طی جلسات مستمر فنی در حوزه فن آوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش و انجام مراحل توسعه فنی و ارتقاء کیفی نرم افزار  در بسترهای مختلف، موفق به اخذ مجوز «ای نماد» از مراجع ذیصلاح شده و با صلاحدید مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش به منظور فراهم شدن زمینه فعالیت و رقابت برای تمامی فعالان این حوزه، در کوتاه ترین زمان ممکن مجوز موقت فعالیت خود را در جزیره کیش دریافت کرد.
در این راستا لازم است مراحل اداری لازم جهت اخذ مجوز فعالیت دائمی این اپلیکیشن در جزیره کیش طی شود.
شایان ذکر است در حال حاضر با ورود اپلیکیشن تا کیش و اسنپ، رانندگان تاکسی تلفنی (سفید) و مسافران می توانند بر اساس صلاحدید خود نسبت به انتخاب هریک از اپلیکیشن ها برای دریافت خدمات سفر اقدام کنند.