آیین تقدیر از بازنشستگان شرکت عمران ، آب وخدمات کیش برگزار شد

با حضور مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش، از هفت نفر از بازنشستگان این شرکت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، دراین نشست ابوالفضل طیبی ضمن گرامیداشت ولادت حضرت معصومه (س) و عرض تسلیت برای درگذشت کارکنانی که دراثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند گفت: نیروی انسانی سرمایه همه سازمانها است و صعود یا سقوط سازمان ها درگرو عملکرد خوب نیروی انسانی است این موضوع بیانگر اهمیت کارکردهای تخصصی وتجربی کارکنان مبتنی برتعهد واحساس مسئولیت است.
وی افزود: دراین نشست ، میزبان همکارانی هستیم که پس از سالها تلاش برای جزیره کیش به افتخاربازنشستگی نایل آمده اند و در مسیر خدمت به مردم و کشور با تمام وجود تلاش کرده اند.
مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش درادامه ضمن تقدیر از زحمات این کارکنان درخصوص ایجاد کانون بازنشستگان به معاون مالی واداری دستور بررسی وپیگیری داد.
طیبی همچنین با بیان اینکه باید کمک کنیم دغدغه های زندگی کارکنان کم شود پیشنهاد داد براساس ضوابط قانونی راهکاری تعریف شود تا بخشی برای حل مشکلات معیشتی کارکنان در شرکت ایجاد شود.
گفتنی است درپایان این مراسم صمیمانه که با حضور مدیرعامل، معاونان ومدیران شرکت عمران، آب وخدمات کیش برگزارشد با اهدای لوح تقدیر و هدایا از 7 نفر از کارکنان بازنشسته  شرکت عمران، آب وخدمات کیش تقدیر به عمل آمد.