آگهی فراخوان عمومی واگذاری امتیاز تردد مینی بوس در جزیره کیش

آگهی فراخوان عمومی شناسایی
شماره ف/ع/98/09

شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در نظر دارد به منظور شناسایی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط جهت جذب سرمایه گذار با موضوع واگذاری امتیاز تردد مینی بوس در جزیره کیش، اقدام نماید. لذا بر این اساس از کلیه اشخاص که در زمینه اشاره شده سابقه فعالیت دارند، دعوت بعمل می‌آید در صورت تمایل به همکاری، ضمن اعلام آمادگی به صورت مکتوب، نسبت به ارائه رزومه و مستندات لازم با رعایت موارد مندرج در سایت شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش به نشانی www.urban.kish.ir اقدام نمایند.
    فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار به منظور تامین مینی بوس با شرایط واگذاری امتیاز تردد در جزیره زیبای کیش با رعایت الزامات سرمایه¬گذار و خودرو مندرج در سایت به نشانی بالا می¬باشد.
    آخرین مهلت زمان تحویل اسناد: ساعت 16 مورخ 1398/11/20
    محل تحویل مدارک:
-    دفتر مرکزی: جزیره کیش- میدان خلیج فارس- بلوار ایران- مجتمع اداری پارس- دبیرخانه شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش - تلفن 44421380- 076
-    دفتر تهران: بزرگراه آفریقا- بالاتر از چهارراه شهید حقانی (جهان کودک)-  نبش خیابان کیش- ساختمان شماره 45 -  طبقه همکف تلفن: 88780747– 021
     لازم به ذکر است این فراخوان صرفا به منظور شناسایی و ارزیابی اشخاص حقوقی می¬باشد و تحویل مدارک هیچ گونه تعهدی را برای شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش ایجاد نمی¬کند و بنا به تشخیص این شرکت از اشخاص واجد صلاحیت جهت ارائه پیشنهاد دعوت خواهد شد.
     متقاضیـان می‌توانند جهت کسـب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44421380-076 یا موبایل 09121164431 (آقای مغاری) تماس بگیرند.

دانلود متن آگهی

دانلود فایل ضمیمه آگهی